




Egy kétségbeesett asszony a szomszédja kíséretében bemegy a rendőrségre és bejelenti, hogy eltűnt a férje. A rendőr felveszi az adatokat, a nő diktálja:
- 35 éves, 185 cm magas, dús sötétbarna hajú, atléta termetű, kedves modorú és imádja a gyerekeket...
- Hiszen - szól közbe a szomszédasszony - nem is ilyen a férjed, alacsony, kövér, kopaszodó, csúnyán beszél, és szörnyen bánik a gyerekekkel.
- Oké, - feleli a feleség - és ki mondta, hogy őt akarom visszakapni?
Valaki megmagyarázná nekem azokat a "A vakvezető kutyákon kívül más állatokat bevinni tilos" táblákat? Kinek szólnak? A kutyáknak, vagy a vakoknak?
- Jerry Seinfeld
Ha 70 milliószor simítunk meg egy macskát, annyi energiát állítunk elő, ami elég ahhoz, hogy egy 60 wattos izzó egy percig világítson.
Jövő héten esedékes az adóbevallás. Mindannyian utálunk adót fizetni, de enélkül a pénz nélkül sok politikus nem engedhetné meg magának, hogy prostituáltakra költhessen.
- Jimmy Kimmel
A háziorvos mondja a betegének a vizsgálat után:
- Most pedig, asszonyom, felírok magának egy jó receptet...
- Nahát, a doktor úr is szeret főzni?