Vicclap.hu - viccek "" keresés eredménye, 392 . oldal

2026. június 22.
Ma Paulina névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Kapu.hu ajánló

Viccek minden mennyiségben

Részegség

Nem vagy elég részeg, ha kapaszkodás nélkül tudsz feküdni a földön!!!

Beküldte:Jimmy Cutter <2002. március 12>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Megtörtént eset

"Egy éjszaka a McChord légitámaszponton (Washington) a biztonsági kerítést ellenőriztem, ahol egy érzékelő behatolást jelzett. A kerítés pont a kifutópálya végén volt, így veszélyes helynek számított, innen kezdték meg a felszállást a repülőgépek.
Ahogy a helyszínre érkeztem, láttam, hogy a bűnös egy mosómedve, aki túl közel merészkedett a kerítéshez. Hogy elriasszam, elkezdtem rohangálni, és a karjaimmal csapkodtam, hogy elijesszem szegényt.

Ekkor a hangosbemondóból a következőt hallottam:
'A kifutó végében álló pilóta figyelmét kérem! A pálya tiszta Ön előtt, kezdje meg a felszállást!'"

Beküldte:AZ <2002. március 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Igazság

"A nyári szünidő az az időszak, amikor a szülők rájönnek, hogy a pedagógusok alulfizetettek."

Beküldte:AZ <2002. március 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Tornaklub

Beiratkoztam egy fitnesz tanfolyamra. Azt mondták, hogy bő ruhát vegyek fel. Mondtam nekik, ha lenne bő ruhám, nem iratkoznék be egy fitnesztanfolyamra...

Beküldte:AZ <2002. március 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kávéház

Kávéházban így szól a vendég a pincérnek:
- Kérek egy kávét cukor nélkül!
Tíz perc múlva jön a pincér:
- Elnézést uram, de elfogyott a cukor! Nem gond, ha a kávéját inkább tejszín nélkül hozom?

Beküldte:AZ <2002. március 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Hát igen...

A bíróságon:
- Vádlott! Tud valamit mondani, ami enyhítené a büntetését?
- Igen. Magánzárka, kábeltévé, hifitorony.

Beküldte:friCzi <2002. március 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Fadarab

Két fahasáb beszélget a pincében:
- Mondd, mi a bajod?
- Lehordtak.

Beküldte:friCzi <2002. március 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kismama

Egy kismama sír a szobában. Bemegy a nővérke:
- Miért sír????
- Még fel sem értünk a szülőszobába, és én már a liftben megszültem a gyerekemet...
- Ne aggódjon!!! Egy hölgy két éve a parkolóban szülte meg a gyerekét.
- Igen, az is én voltam.

Beküldte:orsip <2002. március 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Mongol

Két mongol kecskepásztor beszélget a Góbi-sivatagban:
- A ti sátratokat is megrongálta a tegnapi vihar?
- Nem tudom, még nem találtuk meg.

Beküldte:Jimmy Cutter <2002. március 7>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Külföldi rádió

- Keress a rádión valami külföldi adót drágám!
- De hiszen egyetlen idegen nyelven sem tudunk.
- Nem baj, majd lehalkítjuk.

Beküldte:Jimmy Cutter <2002. március 5>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 390 391 [392] 393 394 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó