Vicclap.hu - viccek "" keresés eredménye, 271 . oldal

2026. június 27.
Ma László névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Kapu.hu ajánló

Viccek minden mennyiségben

No title

Az izgatott rajongó már jó ideje várja az imádott rocksztárt és folyamatosan kérdezgeti a menedzserét:
- Mikor jön már? Mivel jön? Autóval jön? Vagy repülővel?
- Tűnjön el!!!
- Tűn jön el???

Beküldte:LaCCi <2003. november 30>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kettő angol vicc

How do you call a deer with no eyes?
no idea!

How do you call a deer with no eyes or legs?
still no idea!

Beküldte:liebhardt péter <2003. november 25>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Rasszizmus

Nekem semmi bajom nincs a feketékkel....
Régebben volt is néhány néger barátom, csak aztán az apám eladta őket...

Beküldte:duspeg <2003. november 24>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

A poharak....

- Ej, hát milyen pincér maga? - bosszankodik a vendéglős. - Már megint eltört egy pezsgőspoharat. Remélem ez volt az utolsó!
- Nem, főnök, még van három.

Beküldte:SE <2003. november 23>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kabáttolvaj

- Te , mit csinál az az ember?
- Úgy látom épp Dzseki-t Csen.

Beküldte:Serena93 *** <2003. november 22>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Mérnök....

Budapesten 2 ember beszélget:
- Hallottad, hogy Kecskeméten agyonlőtte magát egy mérnök?
- Hallottam.
- Jó a füled.

Beküldte:SE <2003. november 22>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Isten bőkezű

Egy nap a favágó egy a folyó fölé behajló ágat kezdett el levágni. Hirtelen a favágó baltája beleesett a vízbe.
A férfi olyan keservesen fakadt sírva, hogy megjelent előtte az Úristen maga. Megkérdi a szegény embert, hogy mi az oka a reménytelenségének? A favágó elmeséli, hogy a baltája beleesett a vízbe.
Legnagyobb meglepetésére az Úristen belevetette magát a habokba, és feljőve a kezében tartott egy színarany baltát.
- Ez volt a Te baltád? - kérdezte a szegény embert.
- Nem. - válaszolta a favágó.
Az Úristen visszaugrott a vízbe, és visszatérve kezében tartott egy ezüst baltát.
- Ez volt a Te baltád? - kérdezte a szegény embert.
- Nem. - válaszolta a favágó.
Az Úristen visszaugrott a vízbe, és visszatérve kezében tartott egy acél baltát.
- Ez volt a Te baltád? - kérdezte a szegény embert.
- Igen! - kiáltott fel a favágó örömében.
Az Úristent mélyen meghatotta a favágó ember becsületessége, és neki adta mind a három baltát.
A favágó határtalan örömmel tért haza.
Néhány nappal később a folyón csónakázott a favágó és a felesége, mígnem az asszony beleesett a vízbe, és elmerült.
A favágó keserves sírására megint megjelent az Úristen. Megkérdezte az embert mi az oka a keserves bánatának.
A favágó elmesélte, hogy most a felesége esett be a vízbe.
Az úristen most is belevetette magát a habokba és hamarosan visszatért. Kezében hozta Jennifer Lopezt.
Megkérdezte a favágót:
- Ő volt a Te feleséged?
- Igen. - válaszolta a favágó.
Az Isten nagyon mérges lett, és dühösen rátámadt az emberre.
A favágó rimánkodva kérlelni kezdte:
- Kérlek, bocsásd meg nekem! Mit is válaszolhattam volna? Ha azt válaszolom, hogy "Nem", akkor legközelebb a Catherine Zeta-Jones-szal térsz vissza. És ha megint azt válaszolom, hogy "Nem", akkor visszatérsz az igazi feleségemmel, és azt válaszoltam volna, hogy "Igen". Erre jutalmul, mint az előző alkalommal, nekem ajándékozod mindhárom asszonyt. De én egy szegény ember vagyok, és hogyan is tarthatnék el három asszonyt ?

Beküldte:zombi1000 <2003. november 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Menedék

Kovács a kávéházban már régóta feltűnően nézeget egy csinos nőt. Egyszer csak a nő társaságában lévő egyik terminátor odalép hozzá, és így szól:
- Jó a szemmértéke?
- Igen - feleli meglepődve Kovács.
- Akkor számítsa ki, hány pofont kap tőlem, ha nem hagyja abba a nézegetést.

Beküldte:pea <2003. november 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Menedék

Egy rettenetesen kövér nő megy az utcán, és egy férfi állandóan a nyomában van. A nő végre megunja, és rászól:
- Micsoda szemtelenség ez? Miért jár folyton a nyomomban?
- Bocsánat, asszonyom, a szél ellen védekezem.

Beküldte:pea <2003. november 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Aktualitás

Két bankvezér beszélget a klubban. Azt mondja kétségbeesve az egyik:
- Kibírhatatlanok a mai adóterhek. Az ember jövedelmének felét elviszi az adóhivatal.
- Na és? - feleli a másik. - A többi kilenctized rész még mindig a tied marad...

Beküldte:pea <2003. november 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 269 270 [271] 272 273 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó