Vicclap.hu - humoros dolgok "" keresés eredménye, 2825 . oldal

2026. május 10.
Ma Ármin, Pálma névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Kategóriák

Follow vicclap on Twitter

Kapu.hu ajánló

Humoros dolgok

Potter

A Harry Potter sorozat szerzője, J.K. Rowling azt nyilatkozta, nem áll meg a 7 könyvnél, hanem talán megírja a nyolcadikat, amelyben Harry már felnőttként szerepel. Amikor az okról kérdezték, azt mondta: "Van még pénz a világon, ami nem az enyém."

- Conan O'Brien

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Bank

A bank egy olyan hely, ahol köcsönadnak neked egy esernyőt, ha jó az idő, de visszakérik, ha esni kezd.

- Robert Frost

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Forró zuhany

Németországban, Fuerthben letartóztattak egy férfit, miután megpróbált meztelenül zuhanyozni egy autómosóban. Szemtanúk szerint a férfi levetette összes ruháját, majd kijelentette, hogy zuhanyozik egyet, de nem tudta a gépet elindítani. Ha sikerült volna bekapcsolnia, a gép először bekente volna autó-samponnal, majd leforrázza gőzzel, végül a kefék ledörzsölik. A mosó tulajdonosa hívta ki a rendőrséget, amikor észrevette, hogy a férfi kapcsogatja a gépet. A rendőrök megtudták, hogy a férfi nemrég vált hajléktalanná, és sehol nem tudott tisztálkodni.

<2004. március 16>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kis kitérő

Manhattanben a Legfelsőbb Bíróságon egy 42 éves nő elpanaszolta, hogy ájulás miatt felkereste a kardiológusát, aki vizsgálat közben azt mondta:
"Még egy dolgot meg kell néznem. - Azzal kinyitotta a köntösömet, és megcsókolta a mellemet" - mesélte az asszony. Az orvos ügyvédje azt állította, hogy védence valóban "tett egy kis kitérőt" a vizsgálat során, de azt a hölgy kezdeményezte. A nő kijelentette, hogy leszbikus, és soha nem lép kapcsolatba férfiakkal.

<2004. március 16>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Fuldokló betörő

Mexico Városban egy betörő pert indított egy “nehézsúlyú” háziasszony ellen, mert az fenékbe rúgta, leteperte és ráült, amíg a zsaruk megérkeztek. A 42 éves Miguel Pintado azzal vádolja a 35 éves, háromgyerekes anyát, hogy túlzottan erőszakos volt, amikor a földre lökte őt, és nemcsak bordatörést szenvedett, hanem komoly lelki traumát is átélt abban a félórában, amíg a rendőröket várták. “Annak a hatalmas nőnek a hájas hátsója alatt fuldokolni iszonyú élmény volt.”-mondta Pintado, akit már korábban 19-szer ítéltek el rablásért. Most 300.000 Dollár kártérítést követel az elszenvedett sérülésekért.

<2004. március 16>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Paris Hilton

Paris Hilton Jimmy Fallon humorista rendhagyó beszélgetése a szexbotrányáról közismert Paris Hiltonnal. Angol nyelvtudás ajánlott.

Méret:4901kB <2004. március 16>   (1 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Webcam

Webcam Webkamerával meggyőződhetünk kedvesünk hűségéről.

Méret:626kB <2004. március 16>   (3 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Jókedv

Jókedv Mitől lesz valaki jókedvű?

Méret:978kB <2004. március 16>   (2 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Gazella

Gazella Minek megy a gazella (vagy antilop) a szavannán?

Méret:2934kB <2004. március 16>   (5 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Hoppá

Hoppá Baleset egy divatbemutatón.

Méret:804kB <2004. március 16>   (6 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 49804 (4981 oldal)

Slide

1 2 ... 2823 2824 [2825] 2826 2827 ... 4980 4981

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó