Vicclap.hu - viccek archívum, 115 . oldal

2025. december 20.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Viccek minden mennyiségben

Bankszámla

Mondtam az új barátnőmnek, hogy úgy 10 és 15 millió forint közti összeg van a bankszámlámon.
Ami végül is igaz, mert pontosan 1000 forint van rajta.

<2015. június 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Nagyotmondás

Bill Gates mondta egyszer a General Motorsnál:
- Ha az autógyártás akkorát fejlődött volna, mint a számítástechnika, akkor ma mindannyian 25 dolláros autóban ülnénk, amellyel 1000 mérföldet mehetnénk egy gallon üzemanyaggal.

Ez igaz. Viszont a következő dolgokkal kellene együtt élnünk:
1. Járművünk naponta kétszer szétesne.
2. Valahányszor új jeleket festenek az útra, kénytelenek lennénk új autót venni.
3. Ha autónk minden ok nélkül leállna az autópályán, kénytelenek lennénk elfogadni, újraindítani és folytatni az utat.
4. Ha egy bonyolult közlekedési helyzetben autónk megállna, kénytelenek lennénk újrainstallálni a motort. Valamilyen okból még ezt a tényt is el kellene fogadnunk.
5. Autónkban egyszerre csak egy személy utazhatna. Ha ennél többen szeretnének utazni, "Autó95"-öt vagy "AutóNT"-t kellene vásárolni. Az üléseket még ebben az esetben is külön kellene megvásárolni.
6. A Macintosh gyártana olyan autót, amely a napenergiával működik, megbízható, ötször olyan gyors, kétszer könnyebb vezetni, de csak az utak 5%-án használják.
7. A Macintosh autó tulajdonosok Microsoft kiegészítőkkel tuningolhatnák autóikat, melyektől jelentősen lelassulnának.
8. Az olajszint, a benzinszint, a hűtővízhőmérséklet visszajelző lámpákat fel kellene cserélni egy kék visszajelzőre, "Általános autó hiba" felirattal.
9. Az ülések mindenki számára kényelmesek lennének, feltéve, ha egyforma méretű fenékkel rendelkeznek.
10. A légzsákok működésbe lépés előtt "Biztosan folytatja ?" kérdést tennének fel.

Beküldte:BJ <1999. július 17>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Anyós #1

- Szomszéd, tudna adni pár vödör vizet ?
- Minek a víz magának, hisz ott van a kútja ?
- Ott van, ott van, de beleesett az anyósom és csak állig ér neki a víz.

Beküldte:Sanyi <1999. augusztus 12>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Házassági hirdetés

Két barátnő felad egy házassági hirdetést, egyikük el is megy egy randevúra. Másnap találkoznak:
- Na, milyen volt a pasi?
- Szörnyű, egy 1932-es évjáratú Rolls-Royce-al jött a randira.
- Mi abban a szörnyű, ha ennyire tele van pénzzel?
- Ő a kocsi első tulajdonosa...

Beküldte:Sanyi <1999. augusztus 23>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Bizalom

- Hogy hívjuk két kannibál között az orális szexet?
- Bizalom.

Beküldte:balazs@mixim.hu <1999. december 14>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Rasszizmus

Clinton helikopterrel utazik valahol a Mississippi deltája fölött. Látja, hogy az egyik mocsaras deltában 2 fehér ül egy nagy motorcsónakban, és vizisín vontatnak egy négert.
- Na végre megértik egymást a fehérek és a feketék! - kiált le nekik Clinton.
- Nagyon okos ember a mi elnökünk - gondolják a fehérek - csak egy fikarcnyit sem ért az alligátor vadászathoz...

Beküldte:RS <2000. március 30>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Autó

A parasztbácsihoz odamegy egy turista:
- Mondja, bátyám, melyik a leggyorsabb út Budapestre?
- Gyalog van, vagy autóval?
- Autóval.
- Akkor szerintem autóval...

Beküldte:Sanyi <2000. július 3>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Edző

A focicsapat öltözőjébe bemegy az edző meccs előtt, és megáll az egyik játékos előtt:
- Azt mondták a tanáraid, hogy bukásra állsz matematikából. Mivel szükségünk van rád, ezért sikerült elérnem, hogy én vizsgáztathatlak le. Tehát, koncentrálj, felteszek egy kérdést, ha arra jól válaszolsz, akkor átmész. Szóval, a kérdés: mennyi 2 x 2?
A játékos elgondolkodik, majd tétován kiböki:
- 4?
Az edző visszakérdez:
- Tehát, a válaszod az, hogy 2 x 2 = 4?
Mire a többi játékos:
- Na, főnök, adjon neki még egy esélyt!

Beküldte:Sanyi <2000. július 5>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Munka

A cigány elmegy a munka ajánlóhoz, és megkérdezi, hogy nem tudnának-e neki egy jó munkát ajánlani. Erre a munkaajánló nő azt mondja:
- Hát lenne egy kőműves munka...
Erre a cigány:
- Női munka, női munka...
A munkaajánló azt mondja neki erre:
- Akkor mit szólna bányában dolgozni?
Erre a cigány:
- Áhh, női munka, női munka...
A munka ajánló gondolkodik...
- Áhh, mit szólna házépítéshez?
Cigány:
- Női munka, női munka...
Munka ajánló:
- Ugyan árulja már el miért mondja az ilyen kemény fizikai munkákra, hogy női munka, női munka?
Cigány:
- Azért mert csinálja a k.... anyád!!

Beküldte:m_tom <2000. augusztus 15>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Érdekes válaszok

Az alábbiak mindegyike az amerikai gyámügyi hatóság nyomtatványain szereplő válasz, amit a gyerek apjára vonatkozó kérdésre írtak be az anyák:

- Az ikreim apjának személyét illetően: az "A" gyerek apja: [itt a név állt]. A "B" gyerek apjának személyében nem vagyok egészen biztos, de azt hiszem, ugyanazon az éjszakán történhetett a dolog.

- A gyermekem apjának személyében nem vagyok biztos, mert éppen egy ablakon hajoltam ki, amikor megtörtént az eset. Viszont tudok adni egy listát a szóbajöhető személyekről, ha az segít.

- Nem tudom a kislányom apjának a nevét. Egy buliban fogant meg [a cím és az időpont megadva] ahol egy férfival közösültem óvszer nélkül. Arra emlékszem, hogy eszméletlenül jó volt vele. Ha meg tudják keresni a fickót, elküldenék nekem a telefonszámát? Köszönöm.

- Nem tudom a lányom apjának a nevét. Egy BMW-je volt, az ajtókárpitot véletlenül kilyukasztottam a cipősarkammal. Talán kapcsolatba léphetnének a környékbeli BMW szervizekkel és megtalálhatnák a pasit, ha kicseréltette.

- Soha nem volt nemi kapcsolatom férfivel. Éppen a Pápától várok egy levelet, amiben megerősítik, hogy a fiam szeplőtlen fogantatással született és ő Jézus Krisztus.

- [Név megadva] a gyermekem apja. Ha elkapják, megkérdeznék tőle, mit csinált az AC/DC lemezemmel?

- Nem mondhatom meg a gyermekem apjának nevét, mivel ha megszűnik az inkongnitója, összeomlik a brit gazdaság. Most itt vergődök, mert szeretnék önöknek igazat mondani és a hazámnak is segíteni. Kérem adjanak tanácsot.

- Nem tudom ki a gyermek apja, mivel nekem minden kiskatona egyforma. Az egészen biztos, hogy zöld dzsekije volt.

- A dátum alapján úgy látszik a lányom az Euro Disney-ben fogant meg. Talán valóban az a Meseország!

Beküldte:Sanyi <2000. szeptember 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 22207 (2221 oldal)

Slide

1 2 ... 2105 2106 [2107] 2108 2109 ... 2220 2221

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó