Vicclap.hu - viccek archívum, 1833 . oldal

2025. december 15.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Viccek minden mennyiségben

Szellem

Egy férfi késő este az irodában az íróasztala mellett ül, amikor hirtelen a hamutartóból előkígyózik egy szellem és megszólítja:
- Nos, mi lenne a harmadik kívánságod?
A férfi csodálkozva néz rá, és kijelenti:
- Hogy-hogy? Hiszen még eddig egyetlen kívánságom sem volt!
- Dehogynem! - feleli a szellem. - Már két kívánságodat teljesítettem, csak azért nem emlékszel, mert a második az volt, hogy minden legyen úgy, mint az első kívánságod előtt. Még egyetlen lehetőséged maradt, hát szedd össze a gondolataidat, és kívánj egyet!
- Rendben, bár nem nagyon hiszek az egészben, de miért ne! Mindig szerettem volna megérteni a nőket. Szeretném tudni, mi járhat a fejükben!
- Nahát! Bárcsak jobban átgondoltad volna! - kiáltja a szellem, és kezd eloszlani. - Legelőször is ugyanezt kívántad!

Beküldte:nono <2007. január 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Csere

Századfordulós, jó állapotú, alig használt, frissen felújított feleségemet hasonló állapotú öröklakásra cserélném.

<2007. január 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Elhízás

Barátok egymás között:
- A feleségem eléggé elhízott az utóbbi időben.
- Mondd neki, hogy sétáljon minden reggel három kilométert, és este megint hármat. Egy hét múlva már 42 kilométerre lesz az a tehén!

Beküldte:nono <2007. január 10>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Jósnőnél

Egy lány elmegy a jósnőhöz:
- Két férfi is szerelmes belém. Melyik lesz közülük a szerencsés?
- Béla fogja feleségül venni. Géza lesz a szerencsés.

Beküldte:nono <2007. január 10>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Piacon

Három apáca sétálgat a piacon, és megállnak egy zöldséges standnál. Egyikőjük megkérdezi, mennyibe kerül az uborka. Kiderül, hogy egy dollárért négyet adnak.
- Kérjük mind a négyet. - mondják az eladónak.
- Minek ilyen sok maguknak? - kérdi az. - Hiszen csak hárman vannak!
- Nem baj, legfeljebb egyet megeszünk.

Beküldte:nono <2007. január 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Amilyen az adjon isten...

A rendőr a razzia során így szól egy huligánhoz:
- Hol a munkahelye?
- Erre-arra.
- Dolgozik egyáltalán?
- Egyszer-másszor.
- És mit?
- Ezt-azt.
- Őrizetbe veszem!
- És mikor engednek ki?
- Előbb-utóbb.

Beküldte:Sinkó Ákos <2007. január 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Öregkor

A 80 éves Pista bácsi ellenőrző vizsgálaton vesz részt. Az orvosa mindent rendben talál, sőt megállapítja, hogy nagyon jó formában van. Megkérdezi Pista bácsitól, hogy élnek-e még házaséletet a feleségével.
- Jaj, hát az asszonynak nincs már kedve hozzá. - feleli az öregúr. - De azért én gondoskodom magamról. A múlt héten például három nővel is volt dolgom, és - nem akarok hencegni -egyik sem volt több harminc évesnél!
- Pista bácsi, a maga korában! - csodálkozik az orvos. - Remélem, azért nem felejtkezik el az óvatosságról!
- Lehet, hogy öreg vagyok, doktor úr, de azért nem vagyok szenilis! Mindegyiknek hamis nevet és telefonszámot adtam meg!

Beküldte:nono <2007. január 12>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Nászéjszaka

Az ifjú férj és feleség nem tudnak betelni egymással a nászéjszakán. Egy percig kimerülten fekszenek egymás mellett, amikor hirtelen megszólal a férfi:
- Drágám, most egy darabig nem látsz majd.
- Hogy-hogy? Még csak most kezdődött a nászutunk, hová méssz máris?
- Sehová! Csak fordulj meg!

<2007. január 12>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Macska

- Van olyan macska, amelyik könnyedén megöl egy Pitbullt?
- Persze, a vasmacska.

<2007. január 12>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Vadász

A vadász betér a kocsmába, és elmondja hogy a legnagyobb vadász, bármely vadat felismer a szőréről, sőt, ha a sebet is megmutatják neki, akkor megmondja a fegyver típusát is egy italért. Hozzák az első vadbőrt, a vadász bekötött szemmel megmondja, medve, 0.3-as kaliberű vadászpuska. Hozzák a másikat, a vadász rögtön tudja hogy nyúl, és sörétes puskával lőtték meg. Így megy ez egész éjjel, a vadász rengeteg italt nyer. Másnap a tükör előtt látja, hogy az arcán egy óriási monokli van. Kérdezi a feleségét:
- Drágám, tegnap éjjel berugtam, de ki vert meg?
Mire az asszony:
- Én. Éjjel 3-kor mellém bujtál, betetted a kezed a bugyimba, és azt mondtad, ez egy görény és fejszével verték agyon.

Beküldte:polarx05 <2007. január 13>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 22207 (2221 oldal)

Slide

1 2 ... 387 388 [389] 390 391 ... 2220 2221

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó