Vicclap.hu - viccek archívum, 548 . oldal

2025. december 21.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Viccek minden mennyiségben

Tudod-e Márgit...

- Mit mond a részeg ember amikor megszagolja a felesége új kölnijét?
- ???
- Tudod-e Márgit, hogy büdös a görény, de te sem vagy ám ügyetlen!

Beküldte:Mohai T.K. <2001. május 25>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

A tégla titka

Móricka a tóparton horgászik, mikor megdöbbenéssel konstatálja, hogy mellette áll Piroska. Piroska kiváncsiskodva nézi, majd ezt kérdezi:
- Móricka! Mi célból van a fejeden ez a tégla?
- Ha lefekszel velem, megmondom! (Kis huza-vona, aztán megtörténik a dolog.)
- Na, már igazán mondd meg, mi az a tégla!
- Figyelj! Tegnap óta itt ülök a bot végén kukaccal, s sehol semmi, a téglával meg Te vagy ma a második!

Beküldte:Z.Andris <2001. május 25>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Félreértés...

Egy kissrác kétségbeesve rohan a rendőrhöz:
- Apu felakasztotta magát! - mondja a gyerek.
- Kit? Engem?

Beküldte:george <2001. május 25>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Válogatott történetek

Ez a történet kb. 20 éve esett meg, a Pestimre felé tartó kékbuszon, a koraesti órákban. Felszállt a buszra egy fiatal, terhes nő. Egy fiatalember át akarta adni a helyét, mire a nő így szólt: "Én nem ülök másnak a meleg helyére."
Válasz: "Akkor üljön a jeges medve f...ra."

Szintén fültanúja voltam az alábbi beszélgetésnek.
Nyugati pu. külső vágányok.
Utas a kalauzhoz: Tessék mondani ez a vonat mindenhol megáll?
Válasz: Miért, maga mindenhol le akar szállni?

Reggel a buszon, tömeg ezerrel, mindenki megy dolgozni. Öreglány felszáll a buszra, persze nincs ülőhely...
Középsulis srác megszólal a mellette lévő ülésről:
- Leül mama?
- Persze.
- ...de hova?

....anno...'87 január, nagy hó, lebénul az egész ország...nyugati pályaudvar, hangosanbeszélő... felhívjuk a tisztelt várakozóközönség figyelmét, hogy a Nyíregyháza felől érkező gyorsvonat előreláthatólag négy órát késik, mert az utasok lassan tolják...

Egyik kollégista társammal történt egy téli hétvégén, amikor is hazautazni készült vidékre.
Vásárolt magának egy doboz kekszet és egy újságot.
A vonat indulásáig betért egy kocsmába.
Telt ház volt, egyik asztalnál egy szintén utazni készülő fiatal ember ült.
Társult hozzá, mindenféle kommunikáció nélkül.
Az ismerősöm letette kekszét, és elkezdte böngészni az újságot. Nem sok időn belül az idegen megbontotta a kekszet és vett belőle, az ismerősöm is szedni kezdte, s úgymond elkapkodták egymás elől a nassolni valót, egy büdös szó nélkül. Az ismerősöm úgy tett, mintha olvasna, de a betűk összefolytak, majd szétrobbant az idegességtől, amit az idegen művelt. Az utolsó kekszet kiharcolta magának az ismerősöm, ezután az idegen fogta magát, elindult. Még magában rágódott az ismerősöm aztán ő is szedelőzködni kezdett. Összehajtotta az újságot, és akkor vette észre a doboz kekszet, amit az útra vett. Ennyi.
(Ez utóbbi történetet a nemrégiben elhunyt zseniális Douglas Adams ötölte ki a Galaxis útikalauz című sorozatában. Ha valaki esetleg nem olvasta, a saját érdekében pótolja. - A szerk.)

Beküldte:Kismaccs <2001. május 25>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Gyónás...

Beuul a gyóntatófuulkébe egy részeg.
Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi...
A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson.
A bűnös lélek végre megszólal:
- Hiába kopogsz, itt sincs WC papír...

Beküldte:lacibácsi <2001. május 25>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Rendőr

Három rendőr vizsgázik. Bemegy az egyik, kérdi a prof:
- Mi Hollandia fővárosa?
- Amsterdam.
A rendőr kimegy és odasúgja a másiknak: Hollandia fővárosa Amsterdam. Bemegy a másik. Kérdik tőle:
- Hollandia fővárosa?
- Amsterdam.
Mikor megy ki, odasúgja a másiknak: Hollandia fővárosa Amsterdam.
A másik tűnődik, hogy hogy tudja megjegyezni. Végül eszébe jut, hogy írja fel a cipője talpára. Felírja, és bemegy vizsgázni. Bent kérdik, mi Hollandia fővárosa. A másik ránéz a cipője talpára, és azt mondja:
- Puma.

Beküldte:Joo Sandor <2001. május 24>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Cigágy kisgyerek

- Hogyan sír a cigány kisgyerek?
- ???
- Olá(h), Olá(h)!

Beküldte:Gigantic <2001. május 24>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Beteg

Egy beteg bejelentkezik az orvoshoz. Az asszisztens azt mondja neki:
- Sajnos a doktor úr csak holnap tud kimenni Önhöz.
- Micsoda? - háborodik fel a beteg. - Addigra talán meg is halok!
- Ebben az esetben megkérhetném, hogy a felesége mondja majd le a kiszállást?

Beküldte:Sanyi <2001. május 24>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Menő jogászok

Néhány érdekes eset, amit ügyvédek követtek el:

- Egy volt biztosítási ügyvéd Kansasban megsebesítette magát, miközben az aktatáskáját próbálta kivenni a csomagtartóból. Függetlenül attól, hogy éppen nem dolgozott, hanem golfozni készült, 95000 dollár kártérítést kapott, munkahelyi baleset címén.
- Egy New Orleans-i ügyvédi iroda rutinszerűen 4 órányi munkát számlázott le egy levél megírására. A dologban a bökkenő az volt, hogy a levél mindössze egyetlen mondatból állt.
- Egy Chicago-i ügyvéd 25000 dollárt számlázott "közúti közlekedés" címén, egy San Francisco-i út során.
- Egy Kansasi jogtudor majdnem 35000 dollár kártérítést perelt ki munkahelyi baleset címén, mert meghúzódott a válla, miközben az aktatáskáját akarta kivenni a kocsija hátsó üléséről.
- Egy kormányzati megrendelésre dolgozó ügyvéd több, mint 300 szavas definíciót írt arról a kifejezésről, hogy "és/vagy".

Beküldte:Sanyi <2001. május 24>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Családi jelmondat

Nem baj, ha a lakás rendetlen
a kaja hideg és íztelen
a gyerek koszos
CSAK AZ ÁGY MOZOGJON!

Beküldte:k3569 <2001. május 24>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 22207 (2221 oldal)

Slide

1 2 ... 1672 1673 [1674] 1675 1676 ... 2220 2221

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó