Vicclap.hu - viccek archívum, 129 . oldal

2025. december 25.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Viccek minden mennyiségben

Képzeld

- Képzeld, olcsóbb lett a marhahús!
- Tényleg?
- Nem, de képzeld!

Beküldte:Gabtsy <2001. június 22>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Barátnők

Két barátnő találkozik. Egyikük megkérdi:
- Képzeld, a Józsi randira hívott! Úgy tudom, hogy te a múlt héten találkoztál vele, ezért úgy gondoltam, hogy megkérdezlek téged, nehogy emiatt gond legyen köztünk.
A másik elgondolkozva válaszol:
- Én már végeztem vele, de azért neked elmesélek róla egy történetet, csak hogy tudd, mire vállalkozol: az első randink előtt értem jött. Percre pontosan érkezett, majd elmentünk vacsorázni. Egy nagy limuzinnal jött értem, egyenruhás sofőr, hűtött pezsgő, meg minden. Egy nagyon elegáns étteremben vacsoráztunk, rák, pezsgő, a legfinomabb desszertek. Közben végig udvarias volt, leste minden szavamat.
Aztán felmentem hozzá, és ekkor teljesen megvadult. Letepert, letépte a vadonatúj estélyi ruhámat, és a lépcsőn kétszer magáévá tett.
A barátnő arca elkomorul:
- Ezek szerint azt tanácsolod, hogy ne találkozzam vele?
- Nem, félreértettél! Csak azt javasoltam, hogy ha találkozol vele, akkor ne a legjobb ruhádat vedd fel!

Beküldte:Sanyi <2001. június 22>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Csodás képesség

Egy vidéki fiú meghallja, hogy apja, nagyapja és a dédnagyapja is a 21-ik születésnapját azzal ünnepelte, hogy a saját lábán ment át a falu végén található tavon. Gondolja, hogy ezek szerint a családban apáról-fiúra száll a vízenjárás képessége, ezért kitalálja, hogy a 21-ik születésnapján ő is átgyalogol a tavon.
A nagy napon az öccsével beülnek egy csónakba és beeveznek a tó közepére. Itt a fiú kilép a csónakból, ám egyből elsüllyed. Mikor nagy nehezen az öccse kihúzza a vízből, egyből szalad a dédnagyanyjához panaszkodni.
- Dédi, hogy van az, hogy apám is tudott a születésnapján a vízen járni, a nagyapám is és a dédnagyapám is, én meg nem tudok? Valami átok ül rajtam?
A dédnagyanyja leülteti, és elkezdi mesélni neki:
- Tudod, kisunokám ennek egyetlen nagy oka van. Apád, nagyapád és a dédnagyapád is januárban született, te pedig júliusban...

Beküldte:Sanyi <2001. június 22>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Idézet

"Azt mondják, sosem késő megtanulni zongorázni, de hajnal 2-kor már tényleg azt kívántam, hogy a szobatársam hagyja abba és menjen aludni."
- Nathan Hansar

Beküldte:Sanyi <2001. június 22>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kovács

- Kisfiam, mi a neved?
- Kovács, ipszilon nélkül.
- A Kovácban nincs is ipszilon.
- Én is ezt mondtam.

Beküldte:Gabtsy <2001. június 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Világszám

Férfi belép a cirkuszigazgatóhoz, hogy van egy világszáma.
- Nos, mutassa be!
Erre előkap egy kalapácsot, agyba-főbe veri magát, eltöri a kezét, lábát. Összeesik. Cirkuszigazgató kihívja a mentőket, elviszik.
Eltelik három hónap, a férfi ismét kopogtat a cirkuszigazgató ajtaján.
Belép, és elkiáltja magát:
- TATAAAMMMMM...

Beküldte:pj <2001. június 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Piroska és the farkas

One was or wasn't, ki knows, egy big-big erdő, where egy Little Red, egy granny and egy Wolf lived. Grannynek volt appendicitis and Little Red gondolta, that meg keek visit her. So-so Little Red took a koshaar, and tett bele bread etc., and elinduled to granny's house.
In útköz Little Red találkozed with the wolf.
Where are you going, beautiful Little Red? - he asked.
To Granny. - válaszoled she.
Wolf's djomor started korogni for granny and Little Red.
Te, Little Red, szedjél Grannynek these ibolyát and these hóvirág, az összesen húsz flowers, she biztosan will be happy - he said és with fénysebesség went away to granny's house.
He tought: "I will hamm granny first and wait for Little Red in her bungalow and eat her too."
So-so nadjeszű Wolf quickly elshisted to granny and his eye kopoged az éhségtől. Aztán Wolf kopoged on the door. Egy hang asked:
Who is that?
It's me Little Red - feleled Wolf in Little Red's hang.
Benn deathka roppaned and granny came to open the door. Meg shem kérdezhette, "Me one?" Wolf már ate her in egész.
Now, he thought, I will öltözni, mint granny and wait for Little Red.
But he elszunjókáled in the bed. Little Red arrived not much később and heared awful things from the house.
About ilyeneket: - Krrrr....phsszs...grrrr.hrrrr...
Little Red gondoled that granny very-very beteg lehet, she kopoged on the door. Now the wolf felébreded.
Free - said egy rekedt hang bentről, Little Red beléped.
When she looked at granny, very frightened lett.
Oh my God, granny, you look awful.
Yes, I am very ill, you know my dear, because I am very old, my dear.
De granny, why do you have so big eyes?
I see you better now, my dear!
And granny, miért van neked black hand?
Because I was döglőding under day.
And granny, why do you have olyan big száj, mint Becs's BigGate?
Hogy könnyebben kapjalak in! - said the Wolf and ate LittleRed too.
But his hash started going because he zabáled too much. His djomor was telegram, majd mazsa weighed. Mivel itt very-very fájed, Wolf kezdett S.O.S signal singing. The vadász of the erdő heard it and shieted to help. He beronted in to the house and saw the wolf fetreng. The vadász took a good élesh késand fölváged the hash of the wolf. And there were Little Red and granny again! They megöleled egymást, then helped the vadász kövek varrni in to the hash of the Wolf. Once, when the wolf went to the patak to drink, he csuszed into it and szegény bele is döglett.
End of mese

Beküldte:Szilágyi Péter <2001. június 20>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Idézet

"A hírek szerint Sean 'Puffy' Combs leadott 15 kilót. Igazából 'Puffy' ezt a 15 kilót azután adta le, miután átment egy fémkereső kapun."
- Conan O'Brien

Beküldte:Sanyi <2001. június 20>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Cseresznye

Vajon miért mondják a cseresznyére, hogy nagyszemű, ha nincs is szeme????

Beküldte:KEEP <2001. június 20>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Favicc

- Pisti feljössz hozzám?
- Nem, csak ha egyedül leszel!
- Egyedül vagyok!
- De nem úgy, hanem a világon!!!

Beküldte:Almádi Dóra <2001. június 18>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 429 430 [431] 432 433 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó