Vicclap.hu - viccek "" keresés eredménye, 366 . oldal

2026. június 23.
Ma Zoltán névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Kapu.hu ajánló

Viccek minden mennyiségben

Próbaugrás

Egy kezdő ejtőernyős az első próbaugrásnál kétségbeesetten próbálkozik a különböző madzagokkal. Hiába, az ernyő nem nyílik. Zuhan, zuhan, egyszer csak a levegőben szembetalálkozik egy emberrel:
- Uram, nem ért véletlenül ehhez a madzagokhoz?
- Sajnos nem - feleli a másik. - Én csak a gáztűzhelyt gyújtottam be.

Beküldte:Catrine <2002. július 19>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Vakvezető kutya

Egy férfi sétáltatja a dobbermanját a parkban, mikor csatlakozik hozzá a barátja, aki a felesége pincsijével van. Elhatározzák, hogy legyen valami élvezet is a dolgban, beugranak egy sörre a sarki bárba. Az egyik azonban felveti, hogy kutyával nem fogják őket beengedni, mire a másik megnyugtatja, hogy csak jöjjön utána és csinálja azt amit ő.
Feltesz egy sötét szemüveget és belép a bárba. Mire a csapos:
- Sajnálom uram, ide nem lehet háziállatot behozni.
- Téved uram, ez nem háziállat, hanem vakvezető kutya.
- Dobbermanokat is alkalmaznak már?
- Igen, nagyon alkalmasak erre.
- Rendben, akkor természetesen jöhet.
Látja a másik is, hogyan megy a dolog, de gondolja, hogy azért az ő kutyájával ez hihetetlenebb, de felteszi a sötét szemüveget és belép. Mire a csapos:
- Sajnálom uram, ide nem lehet háziállatot behozni.
- Téved uram, ez nem háziállat, hanem vakvezető kutya.
- Pincsiket is alkalmaznak már?
- Micsoda?? - Ezek egy pincsit sóztak rám??

Beküldte:Catrine <2002. július 18>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Esti mese

- Apu - kérdi a kislány -, minden mese úgy kezdődik, hogy Egyszer volt, hol nem volt...?
- Nem kicsim - válaszol az apa - Van, amelyik így: Ha engem választanak meg...

Beküldte:Catrine <2002. július 17>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Eper

- Szomszéd! Maga is trágyázza az epret?!
- Nem, én cukrozom, de lehet hogy hülye vagyok...

Beküldte:Z <2002. július 17>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Üstök

A pokolban ellenőrző körutat tart a főördög.
Látja, hogy mindenfelé főnek az üstben az emberek, találomra kiválaszt párat az üstök közül, hogy leellenőrizze a segédeit, hogyan akadályozzak meg, hogy az emberek elszökdösését.
Az első üstnél a következő választ kapja:
- Ebben németek vannak, kiírtuk nekik egy táblára, hogy tilos kiugrálni, ezért benne maradnak.
A második üstnél géppuskás őrök állnak:
- Ebben oroszok vannak, ha valaki ki akar mászni, azt géppuskával visszakényszerítjük.
A harmadik üstnél sehol senki, tábla sincs a környéken.
Nagy nehezen talál egy segédet és megkérdezi, hogy ezt az üstöt miért nem őrzik?
- Hjah? Ebben a magyarok vannak, ha valaki kimászna a többiek úgyis visszahúzzák.

Beküldte:Catrine <2002. július 17>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Mese...

Fiatal házaspár elmegy otthonról, a gyereket pedig otthonhagyják. Hogy ne unatkozzon, feltesznek neki egy Halász Judit lemezt. Mikor jönnek haza, már a lépcsőházban hallják, hogy a gyerek rángatja az ágyat, és közben visítva üvölti: IGEEEEEEN!! IGEEEEEN!!!!
Nem tudják mire vélni, rohannak fel megnézni mi van, és már a lakásban hallják a lemezt:
"...gerekek, mondjak egy mesét?...gyerekek mondjak egy mesét?...

Beküldte:Eszter <2002. július 17>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Nézőpont

- Azért rémes egy ilyen vadállattal együtt dolgozni - mondta az oroszlán, amikor az idomító bement a ketrecébe.

Beküldte:Catrine <2002. július 16>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Dadogós

Három hajótörött egy szigeten. Éppen a dadogós van őrségben:
- Ha-ha-ha jó... - erre a többiek egyből a vízbe vetik magukat. Ő folytatja:
- Ha jó-jól lá-látom c-cápák kö-köröznek...

Beküldte:Catrine <2002. július 16>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Jelek

- Nem volt nehéz Párizsban egyedül? Meg tudtad értetni magad? - kérdi egy férfi a barátját.
- Még a legnehezebb helyzetben is mindent megértettem. Az egyik bárban például csodaszép francia nővel ismerkedtem meg. Üveget rajzoltam, mire ő bólintott, én pedig rendeltem egy üveg pezsgőt. Aztán tyúkot rajzoltam, ő bólintott és elmentünk vacsorázni. Egyszer aztán kivette a kezemből a tollat és ágyat rajzolt.
- És akkor mi történt?
- Akkor én bólintottam... Bár ma sem értem, hogyan jött rá, hogy lakberendező vagyok..

Beküldte:Catrine <2002. július 16>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Logikus

A tízéves kisfiú jelenti hazaérkező anyjának:
- Mama, képzeld, a papa telefonált a túlvilágról!
- Ne mondd, és mit akart?
- Hát csak azt, hogy küldj neki valami jó cigarettát.
- De hová, azt nem mondta? A mennyországba vagy a pokolba?
- Nem mondta, de biztos, hogy a pokolba, mert tüzet nem kért.

Beküldte:S.N. <2002. július 15>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 364 365 [366] 367 368 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó