Vicclap.hu - viccek "" keresés eredménye, 334 . oldal

2026. június 26.
Ma János, Pál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Kapu.hu ajánló

Viccek minden mennyiségben

Majd cserélünk

Egy üzletember nagy nehezen felvonszolja ormótlan kézipoggyászát a repülőre, de ott már csak a stewardess segítségével tudja begyömöszölni az ülése feletti csomagtartóba.
- Mindig ilyen súlyos csomagot cipel? - kérdezi a légikisasszony.
- Ezután soha többé! - fújtat az utas. - Legközelebb én bújok a csomagba, és a társam veszi a jegyet!

Beküldte:Balázsovics Veronika <2003. január 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kistestvér

- Tudod, hogy kistestvéred lesz?- kérdezi a szomszéd néni Annuskát.
Annuska boldogan rohan haza.
- Anyu, hol van a kistestvérem?
- Itt a hasamban.
A kislány szomorúan megy vissza a szomszédba.
- Nem lesz kistestvérem. Anyu megette.

Beküldte:B. Dani <2003. január 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Szakértelem

Két üzletember, Bill és Sam elutazik Afrikába szafárira. Vezetőt és szolgákat bérelnek, azután elindulnak lefelé a Kongón. A negyedik napon gondolnak egyet, és vezetőjüket a táborban hagyva maguk indulnak el a dzsungel mélye felé. Egyszercsak megtorpannak, és ereikben megfagy a vér. Nagyvad morgása hallatszik.
- Bill! - hebegi Sam.
- Én is hallottam, Sam.
- Suttogj az istenért!
A vad most már ordítva közeledik.
- Sam - lihegi Bill. - Mögöttem van. Látod?
- Látom.
- Párduc vagy leopárd?
- Honnan tudjam? - vinnyog Sam. -Tőzsdés vagyok, nem szűcs!

Beküldte:Balázsovics Veronika <2003. január 20>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Fenn

Pap is ül a repülőgépen.
- Atyám, egy kis konyakot? - kérdezi a légi utaskísérő.
- Milyen magasan vagyunk? - kérdezi a pap.
- Tízezer méterre a földtől.
- Akkor sajnos nem lehet.
- Miért nem?
- Mert túl közel vagyok a főnökhöz.

Beküldte:Tanács Erika <2003. január 20>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Viccek

- Miért alszik a gyereked a szekrény tetején?
- A múltkor leesett az ágyról, és nem hallottam...
------------------------------------------------------------
- Azt hiszem, anyukám még mindig nem döntötte el, hoy megtartsuk-e a kistestvéremet. - mondja az egyik óvodás a másiknak.
- Honnan veszed ezt?
- Mert folyton ki- és becsomagolja!

Beküldte:Tanács Erika <2003. január 20>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kanári

- Miért sírsz, Pistike?
- Takarítottam a kalitkát, és eltűnt a kanárim.
- És hogyan takarítottál?
- Porszívóval.

Beküldte:Dani <2003. január 19>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Malőr

Bemegy egy ember a kocsmába, és rendel egy üveg sört. Majd rendel még egyet. Majd kér még egyet és mondja: Kérek még egy sört, mert nagyon mérges vagyok. Megissza, majd megint mondja: Kérek még egyet, mert nagyon mérges vagyok. A pultos már nagyon kívácsi, hogy miért mérges az férfi, ezért rákérdez: Miért mérges?
- Megismerkedtem egy bombajó csajjal a discóban.
- Ezért mérges?
- Nem.
- Hát?
- Utána felmentünk a lakására.
- Ezért mérges?
- Nem.
- Hát?
- Levetkőztünk.
- Ezért mérges?
- Nem. Hazajött a férje.
- Ezért már mérges lehet.
- Nem, ezért még nem vagyok mérges. Én gyorsan meztelenül kimentem az ablakpárkányra és lógtam rajta egy órán keresztül.
- Ezért már mérges lehet.
- Nem, ezért még nem vagyok mérges. Utána, észrevett a csaj férje.
- Ezért már mérges lehet.
- Nem, ezért még nem vagyok mérges. Utána a pasi lehugyozott, és lesz*rt.
- Ezért már tényleg mérges lehet.
- Nem, ezért még nem vagyok mérges.
- Mondja, akkor maga miért mérges?
- Azért, mert csak ezek után vettem észre, hogy fél méterre vagyok a talajtól.

Beküldte:Balázsovics Veronika <2003. január 18>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Műveltség

Az egyik pozsonyi magyar iskolában, a tízperces szünetben, valamelyik gyerek nagy betűkkel ezut írta a táblára:"Talpra magyar!" A tanító betér az osztályba, meglátja a felírást a táblán és rettentően mérges lesz.
- Ki merte ezt ideírni?
Senki sem jelentkezik.
- Száz szokolt adok annak, aki megmondja, hogy ki írta.
A gyerekek összesúgnak ezen a nem várt fényes ajánlaton, végre Móricka jelentkezik.
- Nos, mondd meg, ki írta?
- Tessék előbb a pénzt ideadni!
- Nem, előbb mondd meg!
- Előbb tessék ideadni a pénzt!
A tanító már szeretne végére járni a dolognak, odaadja az ígért száz szokolt.
- No itt van, te csirkefogó! De most már ezután megmondod végre, hogy ki írta?
- Írta:Petőfi Sándor!

Beküldte:Balázsovics Veronika <2003. január 18>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Szóvicc

Japán hazamegy, és kérdezi a feleségét:
- Mit főztél Nyosihid?
- Tojást főztem, Chang.
- És Lágymányosihid?

Beküldte:totem <2003. január 17>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

A büntetés

Két barát beszélget:
- Én soha nem verem meg a kutyusomat - mondja az egyik - ,ha megakarom büntetni, szájkosarat teszek rá, és bezárom a kolbászok közé.

Beküldte:Csibe <2003. január 17>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 332 333 [334] 335 336 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó