Vicclap.hu - viccek "" keresés eredménye, 243 . oldal

2026. június 25.
Ma Vilmos névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Kapu.hu ajánló

Viccek minden mennyiségben

Vödör

Két barát találkozik. Az egyiknek be van kötve a feje. Megkérdezi a másik:
- Mi történt veled?
- Tegnap ráborult egy vödör víz a fejemre!
- És, fémből volt a vödör?
- Dehogy! Be volt fagyva a víz!

Beküldte:Fehér Csilla <2004. december 3>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Építészet

- Amikor építették a Tescot, leesett egy munkás!
- Mit csináltak vele?
- Elszívták!!!

Beküldte:Sebó Anikó <2004. december 2>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

ÁNTSZ

Nyuszika bemegy a cukrászdába:
- Van bogaras fagyi?
- Nincs - feleli a cukrász.
Másnap megint bemegy nyuszika a cukrászdába:
- Van bogaras fagyi?
- Nincs.
Harmadnap megint:
- Van bogaras fagyi?
- Nincs, nyuszika, de ígérem, lesz, ha ennyire akarod.
Negyednap:
- Van bogaras fagyi?
- Van.
- Oké... Az ÁNTSZ-től jöttem...

Beküldte:Dotty LaBee <2004. december 2>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Folyosó

Azt kérdezi a kisfiú a nővérétől:
- Te tudod, hogy születik a gyerek?
- Nem. És te?
- Én sem. De te egyszer majd megtudod, én soha.
- Te miért nem?
- Mert én a folyosón fogok sétálgatni.

Beküldte:Petey Pablo <2004. november 30>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Tömeg

Két homokszem repül a sivatag fölött. Egyik megszólal:
- Te, leszállunk?
- Hülye vagy! Ekkora tömegbe?

Beküldte:Bíró Gergő <2004. november 30>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Ökör...

Akkora paraszt vagy, hogy lepereg rólad az értelem, mint gumicszmáról az ökörhugy!

Beküldte:Drug$ Bunny <2004. november 29>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Az örök élet tablettái

Öreg bácsi az örök élet tablettáit árulja az út szélén. Odamegy hozzá egy rendőr:
- Mit árul itt? - kérdi.
- Az örök élet tablettáit.
- De bácsi, ez a vevők megtévesztése! Nincs olyan tabletta, ami örök életet ad! Most letartóztatom. És mondja csak, letartóztatták már ezért valaha?
- Igen, már háromszor is.
- És mikor?
- Egyszer 1675-ben, egyszer 1899-ben, meg most.

Beküldte:Dotty LaBee <2004. november 28>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Amiből a legtöbb van...

Egy amerikai, egy német és egy török vendégmunkás utazik a vonaton.
Az amerikai elővesz egy százdollárost, kidobja az ablakon és megszólal:
- Nálunk ebből annyi van, mint a szemét, eggyel több vagy kevesebb, nem számít!
A török elővesz egy aranyláncot, kidobja az ablakon és megszólal:
- Nálunk ebből annyi van mint a szemét, eggyel több vagy kevesebb, nem számít!
A német lehúzza az ablakot és kidobja a török vendégmunkást...

Beküldte:Phil <2004. november 25>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Szemét

Két ember iszik az Eiffel torony tetején, az étteremben. Jól beisznak, majd az egyik azt mondja:
- Te! Repüljünk már egy kört itt a torony körül!
- Bolond vagy? Hiszen lezuhanunk!
- Dehogy! - azzal nekirugaszkodik és pazar ívben körülrepülve a tornyot, kisvártatva lehuppan az étteremben.
- Mondom én, hogy megy ez!
Erre a másik is nekirugaszkodik, azonnal lezuhan, és szörnyethal. Igy szól a pincér:
- De szemét vagy Batman, amikor iszol!

Beküldte:Petey Pablo <2004. november 25>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Néger

- Mit fog a néger a takaró alatt?
- ???
- Aludni.

Beküldte:Juhász Márton <2004. november 24>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 241 242 [243] 244 245 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó