Vicclap.hu - viccek "" keresés eredménye, 148 . oldal

2026. június 22.
Ma Paulina névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Kapu.hu ajánló

Viccek minden mennyiségben

Bor

- Mondja pincér, van még abból a vörösborból, amit tagnap ittam?
- Természetesen, uram!
- Na, akkor hozzon egy korsó sört...

<2007. augusztus 21>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Nehéz munka

Móricka egy súlyos ládákkal megrakott talicskát próbál az utcán tolni, de nem megy neki a dolog. Egy jól öltözött úr megsajnálja, átveszi a talicskát és teljes erejéből tolni kezdi. Így mennek egy jó fél órán át, míg végre Móricka egy ház előtt köszönetet mond. A jószívű segítő lihegve méltatlankodik:
- Disznóság ilyen nagy terhet egy gyerekre bízni! Hát nem mondtad apádnak, hogy egyedul ezt nem bírod eltolni?!
- Há' persze hogy mondtam, de azt felelte, hogy "Indulj el, majd csak akad egy marha, aki segít!..."

Beküldte:Gyuri <2007. augusztus 20>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Nadrág

Vevő visszaviszi a nadrágot a boltba.
- Mi a probléma vele - kérdi az eladó.
- Ha felveszem, akkor a felső gombját nyitva kell hagynom.
- Miért, túl szoros?
- Nem, azért, hogy kilássak...

<2007. augusztus 18>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Csók

Iskolai buli után Jancsi hazakíséri Juliskát.
- Juliska, te vagy az első kislányt akit életemben megcsókoltam. - mondja Jancsi.
- Nem kell bizonygatni, - feleli a lány. - Rögtön gondoltam.

<2007. augusztus 16>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Koma

- Meghalt a komám, a Jóska.
- Hallottam.
- Nagy kár, pedig még akartam neki mondani valami fontosat.
- Aztán mit?
- Hát, hogy vigyázz, komám, mert dől a fal!

<2007. augusztus 12>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kesztyű

- Kislányom? Miért zongorázol kesztyűben? Nincs itt hideg.
- Csak azért, mama, hogy a papa föl ne ébredjen.

Beküldte:Roki <2007. augusztus 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Festők

Két festőművész találkozik. Mondja egyik a másiknak:
- Voltam tegnap a kiállításon. Egyedül a te képedet lehetett megnézni.
- Igen? - kérdi büszkén a másik.
- Igen, a többi előtt annyian tolongtak.

<2007. augusztus 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Tudás

A tudás hatalom. Ja, ezzel nyugtatják magukat a szegények.

Beküldte:imee <2007. augusztus 10>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Móricka

- Móricka, kibékültél már Petivel?
- Persze, ma már együtt játszottunk.
- Na és mit?
- Ökölvívó mérkőzést.

Beküldte:Nándi <2007. augusztus 10>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Fürdőszobában

Azt mondja a fogkefe:
- Higyjétek el, hogy az enyém a legrosszabb meló a világon!Emberek szájában túrkálni!
Erre a wc-papír:
- Ja, undorító!

Beküldte:Betty <2007. augusztus 8>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 146 147 [148] 149 150 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó