




Berohan egy vadnyugati kocsmába a "kiéhezett"
cowboy:
- Nőt akarok! - ordítja.
- Nő az nincsen, de itt van Joe bácsi. - feleli a kocsmáros.
- De kérem, én nem vagyok egy olyan ember! - mondja sértődötten a cowboy és elmegy. Pár nap múlva ismét arra jár, kédi a csapostól:
- Van már nő?
- Nő az nincsen, de itt van Joe bácsi.
Emberünk szégyenlősen érdeklődik:
- És ha én ráállok "arra", ki tudná meg?
- Hát tudná maga, és az a három ember, aki lefogná
Joe bácsit, mert ő sem olyan ember!!!
Megy a cigány gyónni, s látja, hogy a pap letette óráját a gyóntatószékre. Letérdel, s bal kezét ráteszi az órára.
- Mi a vétked?
- Lopok, atyám...
- Mondd úgy: loptam!
A cigány zsebredugja az órát.
- Loptam - feleli.
- Mit, gyermekem?
- Egy órát.
- Visszaadtad-e a gazdájának?
- Én magának adom, atyám.
- Ej, fiam, ne nekem add, hanem a gazdájának!
- Próbáltam, de nem kellett neki.
- Hát akkor tartsd meg, fiam...
Az USA-ban, Georgia államban rajtakaptak egy férfit, aki egy áruház nőiruha osztályán megostromolt egy próbababát. Az eladók elmesélték, hogy a férfi előbb néhányszor elsétált a bábu mellett, majd megsimogatta a melleit. Amikor megkérdezték, mit csinál, ezt válaszolta: "Nem bírtam ki, hogy meg ne érintsem, ilyen szép ciciket már régóta nem láttam."
Ha beteszed a kezed egy pohár kénsavba,
észlelni fogod, hogy a pohárnak nincs alja.
Egy szőke és egy barna nő ül a buszon, velük szemben ül egy férfi! A szőke mondja a barnának:
- Hé te az ott nem István, a király?
Mire a barna:
- Te hülye vagy, az már vagy 1000 éve meghalt!
Kicsit később az egyik megállónál felszáll egy férfi és odamegy a másikhoz:
- Szevusz Pistikém, már vagy ezer éve nem láttalak! Erre a szőke a barnának:
- Na, ki a hülye???
- Tengerparton van egy kő. A kövön ül egy nő. Míg a nő mormolja imáját, a tenger hulláma nyaldossa a térdét...
- De Pistike, ez nem is rímel.
- Nyugi-nyugi, semmi aggály, lesz majd rím, ha jő a dagály!
Sosem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely. Először csak kedvesen mosolyogtak, aztán mikor meghallották mennyi hitelt szeretnék felvenni, kitört a röhögés.
Volt 3 matektestvér:Alfalorenzó, Bétamás és Gammatyi. Elindultak a végtelenben a hatalmas térbeli koordinátarendszerben, hogy elérjék az irracionális számot. Lepihentek 1 hatalmas integráljel árnyékában, elővették az intervallumdobozból a vallumot, ekkor 1 óriási differenciálegyenlet jelent meg és követelte: teljesítsék a Chauci-féle konvergencia kritériumot, különben rájuk engedi a félelmetes trigonometrikus alakú komplex számsort, ami bezárja őket az abszolútértékjel közé. Gammatyi látván, hogy ennek az 1/2-e sem tréfa, előkapta az értékkészletéből a pozitív előjelet, és a Pascal-háromszög tetejéről nyakon transzformálta kvázi 0-vá redukálta a rotációs mozgású determinánst. Végül dimenziós vektorokkal felszerelkezve célba értek: A Mátrixhoz! Azannya világos???