Egy házaspár telefonon felhívja a szomszédot, és amint az felveszi, elkezdik énekelni a "Boldog születésnapot!" című számot.
A végén aztán kiderül, hogy véletlenül rossz számot hívtak. Amikor nekiállnak szabadkozni a hiba miatt, a vonal másik végén az ismeretlen vidáman mondja nekik:
- Semmi baj, ahogy hallom, nem árt meg maguknak egy kis gyakorlás.
Egyszer volt egy kutyám, akinek az "Ül" nevet adtam. Aztán azt mondogattam neki: "Gyere ide, Ül!". Hamarosan a kutya megkergült és egyáltalán nem mozdult.
- Steven Wright
A World of Warcraft játékosok egybehangzóan állítják, hogy a 48-as szintre jutni nagyobb élmény, mint a szex.
De vajon honnan tudják?
Hajnal háromkor egy részeg csapat veri fel az utca csendjét. Fejük fölött kinyílik egy ablak, és egy asszony dühösen kikiabál, hogy hagyják abba a lármázást.
- Ez az a ház, ahol Kovács Pista lakik? - kérdezi a nőtől az egyik fickó.
- Igen.
- Akkor jöjjön már le, aztán válassza ki közülünk, hogy a többiek hazamehessenek!
- Anyu, a méhecskék esőben is tudnak repülni?
- Csak akkor, kicsim, ha rajtuk van a kis sárga esőkabátjuk.
A Sándor Palotában, a köztársasági elnöki rezidencián a takarítónő az egyik WC-t takarítja és a huzat egy kéttenyérnyi szaros vécépapírt repít ki az ablakon. Rémülten veszi észre, hogy a szél felkapja, továbbrepíti, majd a papír éppen az elnöki dolgozószoba ablakán vitorlázik be.
Lerohan a titkárságra, elmondja mi történt, és kéri, hogy még mielőtt baj történik, csempésszék ki a papírt.
A titkár bemegy, majd kis idő múlva kijön egy iktatókönyvvel a kezében.
- Késő - mondja - az Elnök úr már aláírta.